JED323-12V-C
Extended
Manufacturer
Shenzhen JDT Fuse
MFR.Part #
JED323-12V-C
JLCPCB Part #
C2982323
Package
SOD-323
Description
-55℃~+125℃ 1 12A 12V 13.3V 25V 300W 32pF 500nA Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS