SMBJ130CA
Extended
Manufacturer
Shenzhen JDT Fuse
MFR.Part #
SMBJ130CA
JLCPCB Part #
C50087777
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 1 130V 159V 1uA 2.9A 209V 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS