JFC2410-0750FS
Extended
Manufacturer
Shenzhen JDT Fuse
MFR.Part #
JFC2410-0750FS
JLCPCB Part #
C136362
Package
SMD
Description
-55℃~+125℃ 250V 250V 50A 750mA Surface Mount Fuse SMD Disposable fuses ROHS