ASMD1812-050-60V
MFR.Part #
ASMD1812-050-60V
JLCPCB Part #
C427396
Package
1812
Description
-40℃~+85℃ 1.4Ω 1.8mm 100A 150ms 150mΩ 1A 3.41mm 4.73mm 500mA 60V 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS