JET23-15V-C2
Extended
Manufacturer
Shenzhen JDT Fuse
MFR.Part #
JET23-15V-C2
JLCPCB Part #
C2982340
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 15V 16.7V 2 300W 37.5V 40pF 500nA 8A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS