JED523-3.3V-C
Extended
Manufacturer
Shenzhen JDT Fuse
MFR.Part #
JED523-3.3V-C
JLCPCB Part #
C2982330
Package
SOD-523
Description
-55℃~+125℃ 1 10V 12.5pF 200nA 3.3V 3.8V 80W 8A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS