JED323-24V-LC
MFR.Part #
JED323-24V-LC
JLCPCB Part #
C2982328
Description
-55℃~+125℃ 1 1pF 200nA 24V 27V 360W 55V 6A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS