JED323-12V-LC
MFR.Part #
JED323-12V-LC
JLCPCB Part #
C2982324
Description
-55℃~+125℃ 1 12V 13.3V 14A 1pF 200nA 25V 350W Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS