ASMD2920-125
Extended
Manufacturer
Shenzhen JDT Fuse
MFR.Part #
ASMD2920-125
JLCPCB Part #
C135377
Package
2920
Description
-40℃~+85℃ 1.25A 1.5W 100A 1mm 2.5A 250mΩ 2s 33V 5.44mm 50mΩ 7.98mm 2920 Resettable Fuses ROHS