ASMD0805-020-16V
Extended
Manufacturer
Shenzhen JDT Fuse
MFR.Part #
ASMD0805-020-16V
JLCPCB Part #
C2982260
Package
0805
Description
-40℃~+85℃ 1.25mm 16V 2mm 3.5Ω 500mW 500mΩ 0805 Resettable Fuses ROHS