ASMD2920-100
Extended
Manufacturer
Shenzhen JDT Fuse
MFR.Part #
ASMD2920-100
JLCPCB Part #
C135376
Package
2920
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 1.5W 100A 1mm 2.2A 33V 410mΩ 5.44mm 500ms 65mΩ 7.98mm 2920 Resettable Fuses ROHS