ASMD1210-110
MFR.Part #
ASMD1210-110
JLCPCB Part #
C135350
Package
1210
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 1.1mm 100A 2.2A 2.8mm 210mΩ 3.5mm 300ms 50mΩ 600mW 6V 1210 Resettable Fuses ROHS