ASMD1812-030-60V
MFR.Part #
ASMD1812-030-60V
JLCPCB Part #
C2982278
Package
1812
Description
-40℃~+85℃ 1.1mm 100A 100ms 250mΩ 3.41mm 300mA 3Ω 4.73mm 600mA 60V 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS