ASMD1206-200-16V
MFR.Part #
ASMD1206-200-16V
JLCPCB Part #
C2982271
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.5s 1.6mm 1.9mm 100A 15mΩ 16V 2A 3.5A 3.6mm 800mW 80mΩ 1206 Resettable Fuses ROHS