DK5V150R25M
MFR.Part #
DK5V150R25M
JLCPCB Part #
C3013882
Package
SM-10
Description
-40℃~+150℃ 150V 150kHz 200ns 25mΩ 500ns 50ns Built-in DCM、CCM、QR Flyback SM-10 Synchronous Rectifier Controllers ROHS