DK5V100R15ST1
Extended
Manufacturer
Shenzhen DongKe Semicon
MFR.Part #
DK5V100R15ST1
JLCPCB Part #
C557584
Package
TO-220F-3
Description
-40℃~+150℃ 100V 150kHz 15mΩ 200ns 500ns 50ns Built-in DCM、CCM、QR Flyback TO-220F-3 Synchronous Rectifier Controllers ROHS