SMBJ54CA
Extended
Manufacturer
Shanghai Prisemi Elec
MFR.Part #
SMBJ54CA
JLCPCB Part #
C492730
Package
SMB(DO-214AA)
Description
1 1uA 54V 6.9A 66.3V 87.1V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS