PZ3D6V8H
Extended
Manufacturer
Shanghai Prisemi Elec
MFR.Part #
PZ3D6V8H
JLCPCB Part #
C6807703
Package
SOD-323
Description
1 Independent 2uA 40Ω 500mW 500Ω 6.8V SOD-323 Zener Diodes ROHS