DBR71205F-HR
Extended
Manufacturer
Sensata Tech
MFR.Part #
DBR71205F-HR
JLCPCB Part #
C6539378
Package
Plugin
Description
-20℃~+70℃ 1 Set Normally Closed: 1B (SPST-NC) 12V 1kV@AC、1kV@DC 2ms 3A 3ms 插件 Reed Relays ROHS