D31A7100
Extended
Manufacturer
Celduc
MFR.Part #
D31A7100
JLCPCB Part #
C6170708
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100V@DC 1ms 24V 500mA 50us 插件 Reed Relays ROHS