SSL1D101JD
Extended
Manufacturer
Schneider
MFR.Part #
SSL1D101JD
JLCPCB Part #
C6235645
Package
SIP-4
Description
1 Form A (SPST-NO) 100mA 1V~48V SIP-4 Solid State Relays (Triac Output) ROHS