EV24-3.0-02-1M2
MFR.Part #
EV24-3.0-02-1M2
JLCPCB Part #
C6039422
Package
Plugin,32x16mm
Description
-25℃~+100℃ 1.2mH 2 250V 29mΩ 3A 3kV Plugin,32x16mm Common Mode Filters ROHS