SI-8008HD-TL
Extended
Manufacturer
Sanken Elec
MFR.Part #
SI-8008HD-TL
JLCPCB Part #
C7080237
Package
TO-263-5
Description
-30℃~+85℃@(TA) 1 150kHz 4.5V~40V 5.5A 800mV~24V Adjustable Buck Buck Built-in No TO-263-5 DC-DC Converters ROHS