SWP085R68E7T
MFR.Part #
SWP085R68E7T
JLCPCB Part #
C5151907
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 125W 125pF 2.053nF 2V 47nC@10V 68V 75A 9.5mΩ@10V TO-220 MOSFETs ROHS