SWD068R68E7T
MFR.Part #
SWD068R68E7T
JLCPCB Part #
C5151853
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 138.9W 245pF 269pF 4.075nF 4V 68V 7.1mΩ@10V 87nC@10V 90A N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS