SWP056R68E7T
Extended
Manufacturer
Samwin
MFR.Part #
SWP056R68E7T
JLCPCB Part #
C5151894
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 107nC@10V 120A 266W 2V 317pF 5.676nF 5.8mΩ@10V 68V TO-220 MOSFETs ROHS