SWP062R68E7T
MFR.Part #
SWP062R68E7T
JLCPCB Part #
C5151899
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100A 195.3W 252pF 2V 4.72nF 6.2mΩ@10V 68V 85nC@10V TO-220 MOSFETs ROHS