SWD086R68E7T
MFR.Part #
SWD086R68E7T
JLCPCB Part #
C5151858
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 183pF 2.972nF 2V 66nC@10V 68V 70A 89.3W 9.6mΩ@10V TO-252 MOSFETs ROHS