CLP-127-02-L-D-BE-K-TR
MFR.Part #
CLP-127-02-L-D-BE-K-TR
JLCPCB Part #
C6484137
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-55℃~+125℃ 1.27mm 1.27mm 2 2.14mm 3.3A 54P Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=1.27mm Female Headers ROHS