CLP-127-02-L-S
MFR.Part #
CLP-127-02-L-S
JLCPCB Part #
C6150997
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-55℃~+125℃ 1 1.27mm 2.14mm 27P 3.3A Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=1.27mm Female Headers ROHS