CLP-127-02-G-S
MFR.Part #
CLP-127-02-G-S
JLCPCB Part #
C3319410
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-55℃~+125℃ 1 1.27mm 2.14mm 27P 3.3A Gold Phosphor bronze Square Hole Surface Mount,Vertical SMD,P=1.27mm Female Headers ROHS