SM5845-101KT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SM5845-101KT
JLCPCB Part #
C49622
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
100uH 520mA 560mA 700mΩ Unshielded Inductor ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS