SMTC0770A-4R7MT
MFR.Part #
SMTC0770A-4R7MT
JLCPCB Part #
C5445333
Package
SMD,7.8x7.6mm
Description
13.5mΩ 13.6A 15.5A 4.7uH Molded Inductor ±20% SMD,7.8x7.6mm Power Inductors ROHS