SMRH3D16-220MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMRH3D16-220MT
JLCPCB Part #
C261480
Package
SMD,4x4mm
Description
22uH 400mA 400mA 430mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS