URG3216L-3500-L-T05
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
URG3216L-3500-L-T05
JLCPCB Part #
C2084894
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 350Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS