RGT2012P-7322-B-T5
MFR.Part #
RGT2012P-7322-B-T5
JLCPCB Part #
C2146076
Description
-55℃~+175℃ 100mW 150V 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS