RG3216V-5230-P-T1
MFR.Part #
RG3216V-5230-P-T1
JLCPCB Part #
C4235599
Description
-55℃~+155℃ 250mW 523Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS