RT1220R-332-M
MFR.Part #
RT1220R-332-M
JLCPCB Part #
C4552270
Description
-55℃~+125℃ 100mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS