RT1220R-104-M
MFR.Part #
RT1220R-104-M
JLCPCB Part #
C1698110
Description
-55℃~+125℃ 100V 100kΩ 100mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS