RR0816P-681-D
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RR0816P-681-D
JLCPCB Part #
C5734257
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 63mW 680Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS