RR0816P-4220-D-61A
MFR.Part #
RR0816P-4220-D-61A
JLCPCB Part #
C2090938
Description
-55℃~+125℃ 422Ω 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS