RR0816P-2430-D-38A
MFR.Part #
RR0816P-2430-D-38A
JLCPCB Part #
C2124830
Description
-55℃~+125℃ 243Ω 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS