RG2012N-1620-D-T5
MFR.Part #
RG2012N-1620-D-T5
JLCPCB Part #
C2146731
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 162Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS