RR0816P-1692-D-23C
MFR.Part #
RR0816P-1692-D-23C
JLCPCB Part #
C3997996
Description
-55℃~+125℃ 16.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS