RR0816P-1693-D-23D
MFR.Part #
RR0816P-1693-D-23D
JLCPCB Part #
C4244496
Description
-55℃~+125℃ 169kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS