RR0816P-1332-D-13C
MFR.Part #
RR0816P-1332-D-13C
JLCPCB Part #
C2074158
Description
-55℃~+125℃ 13.3kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS