RR1220P-101-D
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RR1220P-101-D
JLCPCB Part #
C2073984
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 100Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS