RR0306P-822-D
MFR.Part #
RR0306P-822-D
JLCPCB Part #
C2078164
Description
-55℃~+125℃ 15V 50mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS