RG3216V-5601-P-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG3216V-5601-P-T1
JLCPCB Part #
C4145000
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS