RG0603Q-510-D-T10
MFR.Part #
RG0603Q-510-D-T10
JLCPCB Part #
C20136878
Description
-55℃~+155℃ 51Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS